Attension, araştırma ve endüstriyel alana hitap eden kullanımı kolay temas açısı ölçüm sistemleri ve hassas tensiyometreleri ile sıvı ve katı yüzey karakterizasyonu için önemli bilgiler sunmaktadır.

Temas açısı, ıslanabilirlik, yüzey pürüzlülüğü, yüzey gerilimi, serbest yüzey enerjisi ve arayüzey reolojisi hakkında detaylı, hassas ölçümler yapılabilmektedir.

Ürün portföyü optik ve kuvvet tensiyometrelerinden oluşmakta ve superhidrofobik yüzeyler, polimerler, kaplamalar, yüzey aktif maddeler ve nanokompozit malzemeler gibi bir çok malzemenin ölçümleri kolaylıkla yapılabilmektedir. 

Akademi ve endüstrinin kalite ve proses kontrollerinde sıklıkla kullanılan bu sistemler, kimya, ilaç, elektronik, gıda, enerji, kağıt ve paketleme endüstrisi gibi temel sektörlere hitap etmektedir.

Attension Optik Kuvvet Tensiometre

Temas Açısı Ölçüm Cihazı

Yüzey Gerilimi Ölçüm Cihazı

 

 

Terralab - 17.YIL

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

terralab-d
ondokuz

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .  info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara