horizon_technology_logoHorizon Technology Inc’in
Türkiye Temsilciliğini Üstlendik.

Yarı veya uçucu olmayan organik bileşiklerin analizi için otomatik örnek hazırlama üniteleri (katı faz ekstraksiyon ünitesi, yağ ve gres, evaporator,kurutma ve evaporatör) üretiminde lider konumda olan Horizon Technology Inc. Ürünlerini Türkiye’de firmamız sağlayacaktır.

Horizon Technology Inc. 1992 yılında A.B.D'nde kurulmuştur. Temel amacı;
Yarı veya uçucu olmayan organiklerin GC, GCMS ve LCMS sistemlerinde analizleri öncesi; gerekli ekstraksiyon, konsantrasyon (evaporasyon) ve su giderme(kurutma) adımlarını otomatik gerçekleştiren örnek hazırlama ünitelerinin geliştirilmesi (hem disk hem de kartuş kullanan otomatik katı faz ekstraksiyon üniteleri)

EPA, ISO ve SM gibi metotlarla uyumlu ekstraksiyon, su giderme ve evaporasyon adımlarını otomatik yapan yağ ve gres analiz sistemlerinin geliştirilmesi

Birçok farklı uygulamaya yönelik evaporatörlerin geliştirilmesi  Laboratuvarınızda, organik bileşiklerin analizlerini GC, GCMS ve LCMS vb. sistemlerle yapıyorsanız ve analiz
öncesi uyguladığınız önişlemi otomatik hale getirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, Horizon Technology Inc.'in mutlaka size bir çözüm önerisi vardır.

Terralab, Horizon Technology Inc. firmasının Türkiye tek yetkili temsilcisidir. Terralab, satış, kurulum, operatör eğitimi ve sonrasında uygulama ve teknik destek için, tecrübeli ve üreticiden eğitim almış teknik personeli ile güvenilir bir hizmet sağlayacaktır.

Elementar_acquray_serie

elementar_logoElementar Analysensysteme’nin
Türkiye temsilciliğini üstlendik.

Firmamız, 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren Elementar  Analysensysteme GmbH firmasının Türkiye tek temsilciliğini üstlendi. Halen 80 ülkede faaliyet gösteren Elementar Analysensysteme’in şirket  merkezi Almanya’da bulunuyor

Elemental analiz cihazları konusunda 110 yıllık tecrübeyle yenilikçi çözümler sunan, alanında teknolojik liderlik yapan Elementar  hem inorganik hem de organik örnek matrikslerine yönelik cihazlar üretmektedir.

CHNS- O (Karbon,Hidrojen, Azot, Kükürt, Oksijen) analizi, CS, (Karbon, Kükürt) analizi 
O, (Oksijen) Analizörleri,  TOC/TN (Toplam Organik Karbon/Toplam Azot) analizi TOC/TN/TP (Toplam Organik Karbon/Toplam Azot/Toplam Fosfor) analiz,, N/Proteing (Azot ve Protein) analizi cihazları için  Analitik cihaz sektöründe 20. yılını kutlayan  firmamız, deneyimli ekibiyle, Elementar’ın analiz cihazlarının satışı, kurulumu, kullanıcı eğitimi ve uygulama desteğini  tüm Türkiye’de sağlayacaktır.

Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen arayınız ..
Tel: 0312 472 73 96 E-mail: info@terralab.com.tr

watson_marlow_pumps_logoWatson Marlow’dan
Yeni 530 ve 630 Serisi
Peristaltik Pompa Sistemleri

Yeni 530 ve 630 serisinin geliştirilen büyük renkli ekranı sayesinde daha kolay ve izlenebilir kullanım sağlanmakta ve akış miktarı sürekli kontrol edilebilmektedir.

Ekrandanki renk değişimleri sayesinde pompanın çalışma durumu kolayca kontrol edilebilmektedir. Çalışma esnasında beyaz ekran pompa durdurulmuş olduğunu, mavi ekran pompanın çalışmakta olduğunu, kırmızı ekran ise problem sebebiyle çalışamadığı işaret etmektedir.

Büyük renkli ekranı ile pompanın kalibrasyonu çok kısa bir sürede, kullanıcı tarafından kolayca yapılabilmekte ve hassas akış elde edilmektedir.

Memodose özelliği ile hafızaya atılan akış miktarı her seferinde uygulanabilmektedir. Manual, 4-20 mA, RS232, RS485 ve profibus kontrol sayesinde her sisteme kolayca adapte edilebilen yeni 530 ve 630 Serisi IP31 ve IP66 koruma sınıfı sayesinde zorlu proses şartlarında kullanılabilmektedir.

Yeni 530 ve 630 Serisi’nde geliştirilen süreklilik sayesinde akış değerinde sapmalar yaşanmaz ve yüksek tekrarlanabilirlik sağlanmaktadır.

Pompanın çalışma fonksiyonları ekran üzerinden kontrol edilebilir ve ürün kalitesinde herhangi bir beklenmeyen durumla karşı karşıya kalınmaz.

Düşük bakım süresi ve maliyeti ile prosesi  duraklatmaya gerek duymayan yeni 530 ve 630 Serisi kontaminasyon riski olmadığı için hijyenik proseslerde rahatça kullanılabilmektedir.

Sistem pahalı contalar, vanalar ve diyaframlara gerek kalmadan çalışmak mümkün olup, çalışma esnasında tıkanma, korozyon ve gaz kilitlenmeleri (gas locking) gözlenmez. Sistem önceki  520 ve 620 Serisi gibi kesintisiz 24 saat çalışmaya uygundur.

Agresif sıvıların aktarımında bile düşük maliyetle sürekli aktarım sağlayan yeni 530 ve 630 Serisi, bir önceki seri olan 520 ve 620 serisinde kullanılan bütün başlıklara uyumludur.

Continious ve loadsure element tubing başlıkları sayesinde 2 bar, 4 bar ve 7 bar basınca kadar çalışabilmektedir.

Horizon_Technology_DryVap_SVOC_HR-I

Horizon Technology / Ürünler

DryVap®

SmartPrep®

SPE-DEX® 1000XL

SPE-DEX® 3100

SPE-DEX®4790

XcelVap®

Watson Marlow 530 Peristaltik Pompa

Watson Marlow / Ürünler

100 Serisi Peristaltik Pompalar

300 Serisi Peristaltik Pompalar

500 Serisi Peristaltik Pompalar

700 Serisi Peristaltik Pompalar

Qdos 30 Dyafram Metre Pompalar

OEM Peristaltik Pompalar

Q-Sense Q-Sensor
Terralab - 17.YIL

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

ANASAYFA :

HAKKIMIZDA : Tarihçe, kurumsal bilgiler, belgeler, sertifikalar, yönetim ve kalite sistemi.

İLETİŞİM : Adres ve ulaşım bilgileri.

ÜRÜNLER - UYGULAMALAR :

TEMSİLCİLİKLER : Temsilcisi olduğumuz firmalar, sağlayıcılar.

ETKİNLİKLER : Katıldığımız fuar, kongre, konferans ve sempozyumlaretkinlik fotoğraflarıhaberlerduyurular.

SİTE İÇİ ARAMA : Sayfalar, yayınlar, uygulama notları, kataloglar, broşürler, sunumlar, videolar ve görsel içerik.

TERRALAB©
Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş
Tic.Sicil: 125710  Mernis: 0084000614900014

Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9
A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye

info@terralab.com.tr 
T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

 

sayfa başına git