Firmamız 1997 yılında, uzun süre sektörde birlikte çalışmış deneyimli ve uyumlu bir grup tarafından kurulmuştur. Müşterilerimiz ve sağlayıcılarımızla edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır.

Çok sayıda  üretici firmanın Türkiye temsilcisi olan firmamızın ürün portföyünde kendi geliştirdiğimiz cihazlar ve sistemler de yer almaktadır. 2007 yılında başladığımız ürün geliştirme çalışmaları, TUBİTAK Teydeb ve Sanayi Bakanlığı Santez ve KOSGEB destekli projeler kapsamında yürütülmüş ve ortaya çıkan ürünler firmamızın ürün portföyüne eklenmiştir.

Firmamız ayrıca yurtdışı ortaklı FP7 projelerinde KOBİ niteliğinde ortak ve "araştırma ve teknoloji geliştirme" rolleriyle yer almaktadır. Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışıyla çıktığımız bu yolda iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza ekip olarak aralıksız devam etmekteyiz.

Merkezi Ankara'da bulunan firmamızın İstanbul'da bir irtibat ofisi ve ODTÜ Teknokent'te bir Ar-Ge şubesi bulunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne ürün portföyünü, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek uzmanlaşmış olan firmamız, reaksiyon mühendisliği ve kataliz araştırmaları için deney düzenekleri, polimer, moleküler biyoloji ve genel olarak malzeme alanında karakterizasyon cihazları ve sistemleri, çevre, iş ve yaşam hijyeni alanında kullanılan izleme ve analiz cihazları, yaşam bilimleri alanına yönelik laboratuvar cihazları, laboratuvar tipi peristaltik pompalar, proses izleme ve denetim  cihazları, pilot tesisler, fotokimyasal reaktörler gibi konularda üniversitelerin, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge, kalite kontrol ve denetim birimlerinin ve kamusal denetim kuruluşlarının laboratuvarlarına çözümler sunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamız, araştırmacıların, kalite denetim ve kalite sağlama elemanlarının ve AR-GE alanlarında çalışanların analiz, ölçüm, karekterizasyon gibi ihtiyaçlarına cevap veren çözümler geliştirmekte, uygun teknoloji ve cihazların seçiminde danışmanlık yapmakta, bu alanlara yönelik entegre sistemler tasarlamakta, üretmekte, sağlamakta ve sonrasında bakım onarım, kullanım desteği hizmetleri vermektedir.

Firmamız, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatların gerekliliğinin bilinci ve kurulu kalite sistemi ile kendisini sürekli geliştirmeyi ve eksiksiz hizmet vermeyi bir sorumluluk olarak görmektedir.

Firmamız ve tüm çalışanları, müşterilerine ve sağlayıcılarına insanlığın birikimi olan evrensel etik değerlere bağlı olarak açık ve dürüst davranır; sorumluluk anlayışı ile çalışır.

Sağlayıcıları ve müşterileri, firmamızın uzun dönemli iş ortaklarıdır. Müşteri ve sağlayıcı memnuniyetinin sağlanması Terralab'in stratejik hedefidir.

Çalışanlarımız firmamızın en önemli değerini oluşturur. Sürekli olarak iç ve dış eğitimler yoluyla mesleki gelişimlerinin sağlanması başlıca uğraşımızdır. Uyguladığı çalışma anlayış ve prensipleriyle ve sergilediği toplumsal sorumlulukla, firmamız çalışanlarının her yönde gelişimine katkı sağlamayı hedefler.

Ufuk Özgen

Firma Ünvanı:
Terralab Laboratuvar Malzemeleri
San. ve Tic. A.Ş.

Ticaret Sicil No:
125710

Mernis No:
0084000614900014

Vergi Dairesi ve Vergi No:
Başkent VD  8400061491

Ankara Ticaret Odası
Sicil No: 59/1886
Ankara Ticaret Odası Üye Belgesi

Ankara Sanayi Odası
Sicil No: 7311-21/191 
Ankara Sanayi Odası Üye Belgesi

Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı
Sanayi Sicil No:  605151.00
Sanayi Sicil Belgesi

ISO 9001 Kalite Sistemi
Belge No: QMS 3261-2016
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Türk Standartları Enstitüsü
Sicil No: 125710
TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

 

Terralab, Biyoteknoloji Derneği ve 
Kataliz Derneği'nin kurumsal üyesidir.
Kataliz Derneği, European Federation of Catalysis Societies üyesidir

Şirket Lideri
Ufuk ÖZGEN

Danışman

İ. Bülent ATAMER

Genel Sekreter, Kalite Sistemi Yöneticisi
Selmin ATAMER

Muhasebe ve Finansman Koordinatörü
Hivaran YAVUZ GÖKÇE

Alımlar Koordinatörü
Derya KAYALI

Müşteri Hizmetleri Koordinatörü
A. Bahadır BAYRAK

Teslimat Sonrası Müşteri Hizmetleri Koordinatörü
Erol AKTAŞ

Terralab Ankara  8 Mart
Terralab Istanbul
terralab_ekibimiz

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .  info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara

Terralab - 17.YIL

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş