17. Yılımızda,  araştırmacıların, analiz, ölçüm ve AR-GE çalışanlarının teknik ihtiyaçlarını karşılayan  çözüm geliştiren, uygun teknoloji  ve cihazların seçimini yapan, bu alandaki entegre sistemleri tasarlayan, sağlayan, bakım  onarım, kullanım ve eğitim desteği hizmetlerini veren bir teknoloji firması olarak, bize duyulan güveni sürdürmeye  ve analitik sorunlara uygun çözümler sunmaya kararlıyız.

ANASAYFA   |   HAKKIMIZDA   |  ÜRÜNLER / UYGULAMALAR   |  TEMSİLCİLİKLER   |   İLETİŞİM   |  ENGLISH   |

HAKKIMIZDA

Firmamız 1997 yılında, uzun süre sektörde birlikte çalışmış deneyimli ve uyumlu bir grup tarafından kurulmuştur. Birlikte çalışılan müşteriler ve sağlayıcılarla edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır. Yirmi kadar üretici firmanın Türkiye temsilcisi olan firmamızın ürün portföyünde kendi geliştirdiğimiz cihazlar ve sistemler de yer almaktadır.

Kuruluşundan bugüne ürün portföyünü, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek uzmanlaşmış olan firmamız, reaksiyon mühendisliği ve kataliz araştırmaları için deney düzenekleri, polimer, moleküler biyoloji ve genel olarak malzeme alanında karakterizasyon cihazları ve sistemleri, çevre ve iş/yaşam hijyeni alanında kullanılan izleme ve analiz cihazları, yaşam bilimleri alanına yönelik laboratuvar cihazları, laboratuvar tipi peristaltik pompalar, proses izleme ve denetim cihazları, pilot tesisler, fotokimyasal reaktörler gibi konularda üniversitelerin, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge, kalite kontrol ve denetim birimlerinin ve kamusal denetim kuruluşlarının laboratuvarlarına çözümler sunmaktadır.

Merkezi Ankara’da bulunan firmamızın İstanbul'da bir irtibat ofisi ve ODTÜ Teknokent’te bir Ar-Ge şubesi bulunmaktadır.

2007 yılında başladığımız ürün geliştirme çalışmaları, TUBİTAK Teydeb ve Sanayi Bakanlığı Santez ve KOSGEB destekli projeler kapsamında yürütülmüş ve ortaya çıkan ürünler firmamızın ürün portföyüne eklenmiştir. Firmamız ayrıca yurtdışı ortaklı FP7 projelerinde KOBİ niteliğinde ortak ve “araştırma ve teknoloji geliştirme” rolleriyle yer almaktadır. Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışıyla çıktığımız bu yolda iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza ekip olarak aralıksız devam etmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, araştırmacıların, kalite denetim ve kalite sağlama elemanlarının ve AR-GE alanlarında çalışanların analiz, ölçüm, karekterizasyon gibi ihtiyaçlarına cevap veren çözümler geliştirmekte, uygun teknoloji ve cihazların seçiminde danışmanlık yapmakta, bu alanlara yönelik entegre sistemler tasarlamakta, üretmekte, sağlamakta ve sonrasında bakım onarım, kullanım desteği hizmetleri vermektedir.

Firmamız, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatların gerekliliğinin bilinci ve kurulu kalite sistemi ile kendisini sürekli geliştirmeyi ve eksiksiz hizmet vermeyi bir sorumluluk olarak görmektedir.

Firmamız ve tüm çalışanları, müşterilerine ve sağlayıcılarına insanlığın birikimi olan evrensel etik değerlere bağlı olarak açık ve dürüst davranır; sorumluluk anlayışı ile çalışır. Sağlayıcıları ve müşterileri, firmamızın uzun dönemli iş ortaklarıdır. Müşteri ve sağlayıcı memnuniyetinin sağlanması Terralab'in stratejik hedefidir.

Çalışanlarımız firmamızın en önemli değerini oluşturur. Sürekli olarak iç ve dış eğitimler yoluyla mesleki gelişimlerinin sağlanması başlıca uğraşımızdır. Uyguladığı çalışma anlayış ve prensipleriyle ve sergilediği toplumsal sorumlulukla, firmamız çalışanlarının her yönde gelişimine katkı sağlamayı hedefler.

Bülent Atamer
Şirket Lideri

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Firma Ünvanı
Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

Ticaret Sicil No:
125710

Başkent Vergi Dairesi
Vergi No: 8400061491

Ankara Ticaret Odası
Sicil No: 52/1855

Ankara Sanayi Odası
Sicil No: 7311-21/191

BELGELERİMİZ

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası
TSE Hizmet Yeri  Yeterlilik Belgesi
Ankara Sanayi Odası Üye Belgesi
Ankara Ticaret Odası Üye Belgesi
Sanayi Sicil Belgesi

 

GELİŞTİRDİĞİMİZ CİHAZLARIN
YERLİ MALI BELGELERİ

Katı Sıvı Gaz Reaksiyonları Ölçüm Cihazı
Toplam Organik Karbon Ölçüm Cihazı
Gaz Akış Ölçüm Cihazı

ÜYELİKLERİMİZ

Biyoteknoloji ve  Kataliz Derneği'nin kurumsal üyesiyiz. Kataliz Derneği, European Federation of Catalysis Societies üyesidir

YÖNETİM

Şirket Lideri
İ. Bülent ATAMER

Genel Sekreter
Kalite Sistemi  Yönetim Temsilcisi

Selmin ATAMER

Muhasebe ve Finansman Koordinatörü
Hivaran YAVUZ GÖKÇE

Alımlar Koordinatörü
Derya KAYALI

Müşteri Hizmetleri Koordinatörü
A. Bahadır BAYRAK

Teslimat Sonrası
Müşteri Hizmetleri Koordinatörü

Erol AKTAŞ

Üretim Koordinatörü
Bilal BAYRAM

www.terralab.com.tr - www.trlinstruments.com
www.facebook.com/terralab
info@terralab.com.tr

Terralab Laboratuvar Malzemeleri San.Tic. A.Ş.  | Ticaret Sicil No: 125710
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak No:14/9  06460  A.Öveçler ANKARA 
ANKARA T: (0312) 472 73 96  F: (0312) 472 73 98  -  ISTANBUL T: (0216) 327 52 70  F: (0216) 327 57 02