bionavis_MP-SPR_Navi410A_KAURIS

Multi Parametrik SPR Teknolojisinde Yeni Model: MP-SPR Navi™ 410A KAURIS

 

4 kanalda eş zamamlı ölçüm yapabilen ve 7 oto-örnekleyiciye sahip MP-SPR Navi™ 410A KAURIS sistemden özellikle yaşam bilimleri alanında hem etkileşim çalışmaları hem de katman karakterizasyonu için faydalanabilirsiniz. Sistem ile serum gibi karmaşık ortamlarla çalışabilirsiniz.

 

410A KAURIS ile

- 4 kanalda eş zamanlı çalışma yapabilirsiniz
- Kullanıcı müdahalesi olmadan, oto-örnekleyici ile 7 farklı numune ile çalışabilirsiniz
- Kanallara numune beslemesini yazılım üzerinden seri ya da paralel olarak gerçekleştirebilirsiniz
- Kısmi besleme sayesinde numune tüketimini minimumda tutabilirsiniz.
- Kinetik Titrasyon özelliği sayesinde afinite ve kinetik analizleri hızla gerçekleştirebilirsiniz.

 

410A KAURIS ile her bir kanalda 2 farklı dalgaboyunda ölçüm yaparak katman kalınlığı ve refraktif indeks
hesaplayabilir, yapısal değişiklikleri ya da hücre-hücre etkileşimlerini tespit edebilirsiniz.


Bionavis SPR-NAVI 410A KaurisBioNavis sistemlere has 40˚ - 78˚ geniş açı aralığında ölçüm imkanı size küçük organik moleküllerle, büyük proteinlerle, nanopartiküllerle ya da hücrelerle çalışma imkanı sunar. Patentli PureKineticsTM yazılım özelliği DMSO etkisini ayırt edebilmenizi sağlar. Hassas şırınga pompaları ve dahili degaz ünitesi ile tampon çözelti akışını kontrol edebilirsiniz.

MP-SPR Navi™ sistemler için geliştirilen TraceDrawer yazılımı ile afinite ve etkileşim kinetiği çalışabilir, konsantrasyon analizi yapabilirsiniz. LayerSolver yazılımı ise çoklu dalgaboyu ölçümleri ile katman kalınlığı ve refraktif indeks hesaplamaları için opsiyonel olarak sunulmaktadır.

MP-SPR Navi™ sistemleri optik RI eşleme amacıyla bir elastomere sahiptir bu sayede sensör değişimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz ve sensörünüz kirlenmediği için yüzeyinde mikroskopik ya da AFM analizleri gibi ileri analizler yapabilirsiniz.

Sistemin açık tasarımı sayesinde sistem içerisine kolaylıkla erişebilir, akış hücresini, hortumları ya da pompayı ya da enjeksiyon vanasını kendiniz değiştirebilirsiniz.

410 KAURIS Finlandiya'da tasarlandı ve üretildi. Sistem ismini Finlandiya'nın uçsuz bucaksız ormanlarından alır ve "oğlak" anlamına gelir.

MP-SPR Navi™ 410A KAURIS Broşür

 

kauris

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ·  info@terralab.com.tr

Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.