Elementar enviro TOC Toplam Organik Karbon ve Toplam Azot Analiz Cihazı

YENİ ÜRÜN

 

Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Elementar, çevre ve atık su örneklerinde TOC ve TNb analizi için esnek çözümler sunan yeni cihazını piyasa sürdü.
Elementar enviro TOC Brochure
Elementar'ın yeni TOC / TNb analiz cihazı enviro TOC, selefi vario TOC select sisteminin teknik bilgi birikimini ve vario TOC cube sisteminin inovatif teknolojilerini birleştiriyor: Güçlü, yüksek performanslı fırın, değişken mod değiştirme, SALTTRAP ile en gerçekci matris ayrımı, kararlı, geniş aralıklı IR dedektör gibi özelliklerin tamamı yepyeni bir oto-örnekleyici ve entegre kemilüminesans dedektörle ile birlikte tek bir cihazda biraraya geldi. Bu özellikler, enviro TOC sistemini çevre ve atık su numunelerde esnek ve verimli TOC ve TNb ölçümü için en ideal cihaz haline getirmiştir.

Tam otomatik 60 pozisyonlu sıvı oto-örnekleyici, TOC, NPOC, TC, TIC, DOC, POC ve TNb'nin yüksek hacimli ve performanslı olarak ölçmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca yeni sistemde partikül içeren numuneler de etkin bir şekilde analiz edebilirsiniz: Entegre durulama fonksiyonları, taşıma ve kontaminasyon sorunlarının tamamıyla önüne geçmiştir. Hızlı mod değişikliği sayesinde, aynı sistemle toprak ve atık numunelerin tam otomatik ölçümü sağlanmıştır.

TNb ölçümü performansı ve etkinliği kanıtlanmış elektrokimyasal hücre veya inovatif, entegre bir kemilüminesans dedektörle (CLD) etkin bir yapılmaktadır. Yeni CLD konsepti, ilave benç alanı gerektirmez ve doğrusal olarak kalibre edilmiş şekilde sağlanan sistem, son derece kararlı ölçümler sağlayarak basit bir kalibrasyon ve veri değerlendirmesi yapmanızı sağlar. Sistemde yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü, kolay kullanım ile esnek çalışma koşullarını birleştirir ve TOC / TNb ölçümünü yapmak için en etkin platformu sizlere sunmuş olur.

Sistemdeki 1200 °C sıcaklığa ulaşabilen güçlü fırın, hümik ve fulvik asit veya partikül içeren numuneler gibi oldukça kararlı karbon bileşiklerinin bile tam geri kazanımı ve tam oksidasyonunu sağlamaktadır.

Yeni enviro TOC'deki en önemli vurgulardan birisi ise SALTTRAP matris ayrımıdır. Konsantre tuz çözeltilerini analiz ederken, yanma tüpünün ve dedektörün korozyona karşı etkili bir şekilde korunmasını sağlar. SALTTRAP matris ayırma ve kullanıcı dostu bakım konsepti, enviro TOC'nin uzun kullanım ömrünü ve düşük işletme maliyetlerini kesin garanti eder.

Elementar enviro TOC
Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ·  info@terralab.com.tr