pQA Portable Quadrupole Analyser

pQA Portable Quadrupole Gas Analyzer

 

Hiden Analytical* yeni gaz analizörü pQA ile beraber, geniş bir uygulama alanına hitap edecek şekilde değiştirilebilir örnekleme girişleri ile kütle spektrometri analizlerini sahada da gerçekleştirmek isteyen kullanıcılarına portatif çözümler sunuyor.

 

Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Hiden Analytical, düşük konsantrasyon seviyelerinin tespit edilmesini amaçlayan ve küçük numune hacimli gaz analizi uygulamalarına yönelik portatif bir çözüm sağlayan Portative Quadruple Gas Analyzer'ı pQA'in resmi tanıtımını önümüzdeki günlerde 'Analytica' etkinliği ile gerçekleştirecek.
Kütle aralığı 200 amu ve alt ppb değerlerinde saptama seviyelerine sahip olan pQA, bünyesinde bulunan membran girişler ile yeraltı sularında çözünmüş türlerin analizi, fermantasyon kültürleri, toprak ve sıvı numunelerdeki içerik analizlerinin gerekli olduğu genel uygulamalar için geliştirilmiştir. Ayrıca HPR-40 sistemi ile aynı DSA girişi ve quadrupole opsiyonlarına sahip olan pQA, bu sayede bench top bir HPR-40 ile neredeyse aynı performansa sahiptir.

Hafif olduğu kadar sağlam bir yapıya sahip Pelican kasa ile beraber temin edilen pQA, saha çalışmalarınız için 12V gereksiniminde bir batarya ya da güneş enerjisi ile, laboratuvar kullanımlarında ise 220V'luk bir güç kaynağı ile çalıştırılabilir.

Siz de ister bir nehir kenarındaki saha çalışmalarınız ya da laboratuvarınızda gerçekleştirmek istediğiniz uygulamalarız için, pQA'in sunduğu portatif çözümler ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke tıklayarak Hiden Analytical'ın web sitesine ulaşabilir ya da bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

www.hidenanalytical.com

 

    * Terralab Hiden Analytical'ın Türkiye tek yetkili temsilcisidir.

Yeni Ürün

pQA Portable Quadrupole Analyser
Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ·  info@terralab.com.tr