Seal Analytical AA1 Brochure

BROŞÜR

Seal Analytical firmasının geliştirdiği 1000'e yakın metot bulunmaktadır. Bu metotlardan örnek matriksine, konsantrasyon aralığına ve analite göre uygun olanı tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen  metot, USEPA, ASTM, ISO, AOAC DIN, CORESTA ve diğer uluslarası metotlarla uyumludur.

KULLANILAN
METOTLAR

UYGULAMALAR

Her türlü; su, atıksu, deniz suyu, toprak, bitki, gübre, tütün, gıda ve farmasötik uygulamalarda; alkanite, amonyak, boron, kalsiyum, klorür, krom (6), florür, sertlik, demir, iyot,magnezyum, manganez, nikotin, nitrat, nitrit,amonyak, toplam azot, Kjeldahl azotu, fenol, fosfat, fosfor, potasyum, sodyum, silikat,    sulfit, renk, bakır, çinko, toplam uçucu asitler, toplam  uçucu bazlar, ve siyanür analizlerinde kullanım alanına sahiptir.

AA100 model otoanalizör; otoörnekleyici, peristaltik pompa, kimya manifoldu, detektör ve verilerin değerlendirildiği yazılım paketinden oluşmaktadır. Örnek ve kimyasal ajan, peristaltik pomplar  aracılığıyla kimya manifolduna gönderilir. Herbir örnek arasına, düzenli aralıklarda hava kabarcığı yerleştirilerek reaksiyon segmentleri oluşturulur ve  bu segmentler cam sarmallarla karıştırılır.Analiz edilecek parametre ve seçilen metoda göre reaksiyon için gerekli distilasyon, dializ, UV özütleme, ısıtma vb. işlemler kimyasal manifold üzerinde gerçekleştirilir ve kolorimetrik olarak detektörde ölçüm tamamlanır.  AA1 model otoanalizör hava kabarcığından etkilenmeyen ölçüm teknolojisi sayesinde hızlı reaksiyon süresi, düşük kimaysal tüketimi ve yüksek hassasiyet sağlamaktadır. Otoanalizör seçilen konfigurasyona bağlı olarak; saatte 60-70 numune analizi yapabilmektedir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Seal Analytical  AA1  Continious Flow Auto Analayzer

Otoanalizör:
Sürekli Akış Analizörü

Continuous Segmented Flow Analyzer

Seal Analytical AA100

 

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  info@terralab.com.tr

sayfa başına git
Terralab Analiz Araştırma 20 Yıl