ÜRÜNLER

UYGULAMA ALANLARI

Seal Analytical  AA1  -  AA3 HR  -  QuAAtro39  Sürekli Akış Otoanalizörü ve  Seal Analytical AQ1AQ2 - AQ400 Kesikli Analizör her türlü; su, atıksu, deniz suyu, toprak, bitki, gübre, tütün, gıda ve farmasötik uygulamalarda; alkanite, amonyak, boron, kalsiyum, klorür, krom (6), florür, sertlik, demir, iyot, magnezyum, manganez, nikotin, nitrat, nitrit,amonyak, toplam azot, Kjeldahl azotu, fenol, fosfat, fosfor, potasyum, sodyum, silikat,  sulfit, renk, bakır, çinko, toplam uçucu asitler, toplam  uçucu bazlar, ve siyanür analizlerinde kullanım alanına sahiptir.  Seal Analytical  QuAAtro39 dikey tasarımı sayesinde az yer kaplayarak,  gemi gibi sıkışık alanlarda hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

METOTLAR

Seal Analytical firmasının geliştirdiği 1000'e yakın metot bulunmaktadır. Bu metotlardan örnek matriksine, konsantrasyon aralığına ve analite göre uygun olanı tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen  metot, USEPA, ASTM, ISO, AOAC DIN, CORESTA ve diğer uluslarası metotlarla uyumludur.

ÖZELLİKLER

AA1 - AA3 HR - QuAAtro39  model otoanalizörler; otoörnekleyici, peristaltik pompa, kimya manifoldu, detektör ve verilerin değerlendirildiği yazılım paketinden oluşmaktadır  AA1 - AA3 HR - QuAAtro39  model otoanalizörler; hava kabarcığından etkilenmeyen ölçüm teknolojisi sayesinde hızlı reaksiyon süresi, düşük kimaysal tüketimi ve yüksek hassasiyet sağlamaktadır. Otoanalizörler seçilen konfigurasyona bağlı olarak; saatte 60-70 numune analizi yapabilmektedir.

AQ1AQ2  -  AQ400 model kesikli analizörler  robotik bir örnekleme kolu ve şırınga pompa yardımıyla örnek ve gerekli kimyasal ajanları reaksiyon kuyularında karıştırmaktadır. AQ1 - AQ2 - AQ400 model kesikli analizörlerde Örnek her zaman aynı hücrede ve aynı pozisyonda ölçüldüğü için, hücredeki çizik, reaksiyon kuyusuna bağlı hatalar ölçümde hata kaynağı olmaktan çıkar. Aynı zamanda sadece sıvı transferi şırınga pompa sağlandığı için, başka hareket eden parçanın olmaması güvenilirliği ve sağlamlığı arttırmaktadır. Cam küvette ölçüm gerçekleştikten sonra, cam küvet temizlenir ve tekrar ölçüm yapılarak, kirlilik kalmadığından emin olunur. Analizörler seçilen konfigurasyona bağlı olarak; saatte 150 numune analizi yapabilmektedir.

BROŞÜRLER

Seal Analytical AA100

Otoanalizörler, Sürekli Akış Analizörleri

Continuous Flow AutoAnalyzers

 

Kesikli Analizörler

Discrete Analyzers

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  info@terralab.com.tr

sayfa başına git
Terralab Analiz Araştırma 20 Yıl