CEO

Danışman

İdari Direktör

Muhasebe ve Finansman Koordinatörü

Satınalma Koordinatörü

Satış Direktörü

Operasyonlar Koordinatörü

Yönetim

Firma Ünvanı:

Ticaret Sicil No:

Mernis No:

Vergi Dairesi ve Vergi No:

Ankara Ticaret Odası Sicil No:

ISO 9001 Kalite Sistemi Belge No:

Türk Standartları Enstitüsü Sicil No:

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız, araştırmacıların, kalite denetim ve kalite sağlama elemanlarının ve AR-GE alanlarında çalışanların analiz, ölçüm, karekterizasyon gibi ihtiyaçlarına cevap veren çözümler geliştirmekte, uygun teknoloji ve cihazların seçiminde danışmanlık yapmakta, bu alanlara yönelik entegre sistemler tasarlamakta, üretmekte, sağlamakta ve sonrasında bakım onarım, kullanım desteği hizmetleri vermektedir.

Firmamız, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatların gerekliliğinin bilinci ve kurulu kalite sistemi ile kendisini sürekli geliştirmeyi ve eksiksiz hizmet vermeyi bir sorumluluk olarak görmektedir.

Firmamız ve tüm çalışanları, müşterilerine ve sağlayıcılarına insanlığın birikimi olan evrensel etik değerlere bağlı olarak açık ve dürüst davranır; sorumluluk anlayışı ile çalışır.

Sağlayıcıları ve müşterileri, firmamızın uzun dönemli iş ortaklarıdır. Müşteri ve sağlayıcı memnuniyetinin sağlanması Terralab'in stratejik hedefidir.

Çalışanlarımız firmamızın en önemli değerini oluşturur. Sürekli olarak iç ve dış eğitimler yoluyla mesleki gelişimlerinin sağlanması başlıca uğraşımızdır. Uyguladığı çalışma anlayış ve prensipleriyle ve sergilediği toplumsal sorumlulukla, firmamız çalışanlarının her yönde gelişimine katkı sağlamayı hedefler.

    Ufuk Özgen

         CEO

Kalite Politikamız

1997 senesinde kurulmuş olan Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. Ve Tic. A.Ş., sektörde 20. yılını geride bırakmış olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyor. Tüm paydaşlarının başarısı ve memnuniyetini sürdürme gayreti, güvenle büyüme ve sürekli yenilenme arzusuyla geleceğe bakmaktayız.

20. yılımız ile beraber, logomuzu ve kurumsal görsel kimliğimizi de yeniledik. Değişimi yansıttığı kadar geçmişten gelen birikim ve tecrübeyi de taşımasını arzuladığımız logomuz ve renklerimiz ile dinamik yapımızı ve teknolojik çözümlerimizi de vurgulamaya çalıştık.

Geride bıraktığımız 22 yıl boyunca hikayemizin bir parçası olan ve bundan sonra da olacak olan herkese teşekkürler!

Terralab'ın 22 Yılı ve
Yeni Logomuz

Firmamız 1997 yılında, uzun süre sektörde birlikte çalışmış deneyimli ve uyumlu bir grup tarafından kurulmuştur. Müşterilerimiz ve sağlayıcılarımızla edinilen deneyimler, firmamızın hızla gelişimini sağlamıştır.

Çok sayıda  üretici firmanın Türkiye temsilcisi olan firmamızın ürün portföyünde kendi geliştirdiğimiz cihazlar ve sistemler de yer almaktadır. 2007 yılında başladığımız ürün geliştirme çalışmaları, TUBİTAK Teydeb ve Sanayi Bakanlığı Santez ve KOSGEB destekli projeler kapsamında yürütülmüş ve ortaya çıkan ürünler firmamızın ürün portföyüne eklenmiştir.

Firmamız ayrıca yurtdışı ortaklı FP7 projelerinde KOBİ niteliğinde ortak ve "araştırma ve teknoloji geliştirme" rolleriyle yer almaktadır. Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışıyla çıktığımız bu yolda iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımıza ekip olarak aralıksız devam etmekteyiz.

Kuruluşundan bugüne ürün portföyünü, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek uzmanlaşmış olan firmamız, reaksiyon mühendisliği ve kataliz araştırmaları için deney düzenekleri, polimer, moleküler biyoloji ve genel olarak malzeme alanında karakterizasyon cihazları ve sistemleri, çevre, iş ve yaşam hijyeni alanında kullanılan izleme ve analiz cihazları, yaşam bilimleri alanına yönelik laboratuvar cihazları, laboratuvar tipi peristaltik pompalar, proses izleme ve denetim  cihazları, pilot tesisler, fotokimyasal reaktörler gibi konularda üniversitelerin, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge, kalite kontrol ve denetim birimlerinin ve kamusal denetim kuruluşlarının laboratuvarlarına çözümler sunmaktadır.

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne ürün portföyünü, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek uzmanlaşmış olan firmamız, reaksiyon mühendisliği ve kataliz araştırmaları için deney düzenekleri, polimer, moleküler biyoloji ve genel olarak malzeme alanında karakterizasyon cihazları ve sistemleri, çevre, iş ve yaşam hijyeni alanında kullanılan izleme ve analiz cihazları, yaşam bilimleri alanına yönelik laboratuvar cihazları, laboratuvar tipi peristaltik pompalar, proses izleme ve denetim  cihazları, pilot tesisler, fotokimyasal reaktörler gibi konularda üniversitelerin, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge, kalite kontrol ve denetim birimlerinin ve kamusal denetim kuruluşlarının laboratuvarlarına çözümler sunmaktadır

terralab-toplanti

Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş.

125710

0084000614900014

Başkent VD  8400061491

59/1886  - Ankara Ticaret Odası Üye Belgesi

QMS 4726-2020 - ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

06-HYB-261 - TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Ufuk ÖZGEN

İ. Bülent ATAMER

Selmin ATAMER

Hivaran YAVUZ GÖKÇE

Derya KAYALI

A. Bahadır BAYRAK

Erol AKTAŞ

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ·  info@terralab.com.tr

Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.