Attension Theta Flow

 

Biolin Scientific Attension® markasının geliştridiği yeni Theta Flow ile tanışın!

THETA FLOW, dünya çapında Ar-Ge ve kalite kontrol birimlerindeki araştırmacılar için geliştirilmiş kullanımı son derece kolay ve otomasyona sahiptir. Theta Flow ile çalışmalarınızı yeni bir seviyeye taşıyabilir ve yüksek kaliteli kamerası, görüntü geliştirme fonksiyonu ve sensörleri ile gelişmiş doğrulukta çalışabilirsiniz.

Theta Flow, premium bir seçenek arayan araştırmacılar için mükemmel bir seçimdir. Özellikle çok sayıda numuneyle gerçekleştirilen kalite kontrol çalışmalarında, zorlu yüzey araştırmalarında ve kullanıcıya bağlı sonuç riskini azaltma ihtiyacı olan çok sayıda kullanıcının bulunduğu büyük laboratuvarlarda kullanıma uygundur. Yüksek doğruluk ve yüksek otomasyon, Theta Flow için temel bileşenlerdir.

5 MP çözünürlükteki kamerası, DropletPlus teknolojisi ile görüntü iyileştirme fonksiyonu ve izlenebilirlik için ortam koşullarını kaydeden sensörler ile Theta Flow son derece hassas ve doğru sonuçlar sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Dokunmatik ekran, ölçüm hazırlığını son derece kolay hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Sıvıların doldurulmasından numunenizin değiştirilmesine kadar her adımı dokunmatik ekran üzerinden saniyeler içinde ayarlayabilirsiniz.

Tıpkı Theta ailesindeki diğer cihazlar gibi, yeni Theta Flow da optimum kullanım kolaylığını yüksek düzeyde işlevsellikle birleştiren endüstri lideri OneAttension yazılımını kullanıyor.

biolin_theta_flow_9042102

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ·  info@terralab.com.tr

Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.

Önemli Bilgilendirme!  COVID-19 koronavirüs pandemisi sebebiyle geçirdiğimiz bu zor günlerde, sizlere hizmet vermeyi sürdürürken hepimizin sağlığını gözetmek ve salgının yayılmasına imkân vermemek en önemli önceliğimizdir. Ziyaretlerimiz kapsamında bazı hususlara dikkatinizi çekmek isteriz.  Bilgilendirme Metnini okumak için lütfen tıklayınız..