SPX Flow şirketi Amerika – Kuzey Carolina eyaletine bağlı Charlotte şehri merkezli kurulmuş, yiyecek, içecek, ilaç ve endüstriyel alanda yapılması gereken analizler için inovatif çözümler üreten bir firmadır..

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Bu noktada müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı çözümler tasarlayıp, standart çözümler yanında çözüme yönelik farklı tasarımları gerçekleştirmektedir. Dünya üzerinde 30’dan fazla ülkede 100‘ü aşkın aktif yetkili temsilcileri ile hizmet sunmaktadır.

Proses içerisinde canlı olarak takip edilmesi gereken bir çok parametre için analizörler üreten SPX FLOW, numune türüne, kimyasal ve fiziksel özelliklerine göre sistemin ön işlem tarafı için de (filtrasyon, basınç dengeleyici v.b.) tamamlayıcı üniteleri sağlamaktadır.

SPX Flow Uluslararası normlara uygun şekilde analiz yapabilen analizörler olarak;Klor, Nitrat, Nitrit, Fosfat, Orto-Fosfat, Demir, Mangan, Alüminyum, Bulanıklık, pH, Florür, Sertlik, Bakır, Potasyum, Silikat, Sodyum, Toplam Azot, Toplam Fosfor v.b. birçok parametre için canlı ölçüm alınabilen sistemler sunmaktadır.

SPX Flow ile ilgili haberler

SPX Flow ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.