Terralab 2023 Değerlendirme Toplantısı

Geride bıraktığımız 2023 yılını hem Türkiye hem Terralab açısından değerlendirdiğimiz yılsonu toplantımızı Ankara’da, tüm çalışanlarımızın katılımıyla gerçekleştirdik.

2 Şubat'ta Ankara Walkinn'de gerçekeştirdiğimiz toplantımızda 2023 senesini şirket performansı ile ülkemizde ve dünyada yaşanan önemli gelişmeler açısından değerlendirip, 2024 için öngörülerimizi paylaşırken, tüm şirket olarak bir araya gelme fırsatı bulduk. Yeni mücadelelere açık olan 2024 senesi için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz!

Toplantı sonunda Terralab'da 5. senelerini dolduran arkadaşlarımız Deniz Özmen ve Kadir Yıldırım plaket ve hediyelerini şirket liderimiz Ufuk Özgen'den aldılar. Kendilerine tüm değerli katkıları ve ekip arkadaşlıkları için teşekkür ediyor, daha nice başarılı senelere hep birlikte diyoruz!

İlgili ürünler

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.