Andor yüksek performanslı dijital kameralar, mikroskopi sistemleri ve üç boyutlu mikroskopi görüntülerinin işlenmesini sağlayan Imaris yazılımını geliştiren ve üreten dünya lideri bir markadır.

https://andor.oxinst.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Şirket 1989'da Queen's University Belfast'ta kurulmuştur ve günümüzde fotonik endüstrisinde dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri haline gelmiştir. Andor’un geliştirdği teknolojiler kapsamında ışığı tek bir fotona kadar ölçerek saniyenin milyarda biri içinde meydana gelen olayları yakalamak mümkün hale gelmiştir.

Andor'un kapsamlı yüksek performanslı görüntüleme kameraları fizik bilimi ve yaşam bilimi uygulamalarında kullanılmaktadır. Kamera çözümleri hassasiyet, hız ve dinamik aralığın mükemmel bir kombinasyonuna sahip olup ile EMCCD, sCMOS ve CCD kamera tipinde seçeneklere sahiptir.

Andor Mikroskopları dönen disk (spinning disc) teknolojisine sahip konfokal mikroskoplardan oluşmaktadır. Yüksek hız, hassasiyet ve çözünürlük kombinasyonu ile öne çıkan Dragonfly serisi ve masaüstü BC43 ile farklı seviyelerdeki ihtiyaçlara çözüm sunabilmektedir.

Imaris dünyanın lider Etkileşimli Mikroskopi Görüntü Analizi yazılımıdır. Yazılım, biyoloji ve görüntüleme biliminin çeşitli disiplinlerinde bulunan ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış farklı yazılım modülleri ile 3D/4D görüntü görselleştirme ve analiz için çözüm sunmaktadır.

Andor 70'in üzerinde benzersiz ürün çözümü, 55 ülkede 10.000 kullanıcı ve dünya çapında 16 ofiste 400 çalışanı ile bu alanda önemli bir çözüm sağlayıcı konumundadır. Şemsiye firma olan Oxford Instruments ailesine 2014 yılında dahil olan Andor ile Terralab işbirliği 2022 yılında başlamıştır.

Andor ile ilgili haberler

Andor ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.