Pion Inc., 1989 yılına kadar uzanan köklere sahip ilaç ve gıda araştırmacıları, formülatörleri ve üreticilerine hizmet veren ABD merkezli bir firmadır. Şirket, ürün geliştirme sürecinin vazgeçilmez bileşenleri olan veri kalitesi, doğruluk ve tekrarlanabilirliği önemseyen müşterilerine odaklanmıştır.

https://pion-inc.com/

Pion Inc., ürün inovasyonunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve Ar-Ge, formülasyon ve üretim zorluklarını ele alan benzersiz bir bilimsel cihaz portföyü sunabilme yeteneğine sahiptir. Şirket, müşterilerinin uygulamalarında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Kalite ve müşteri odaklılık, şirketin her şeyinde önceliklidir. Veri önemli olduğunda, Pion Inc., ilaç karakterizasyonu zorluklarınızda güvenilir bir sonuca ulaşmanıza yardımcı olmak için sıradışı problem çözme yeteneklerini devreye sokar.

2003 yılında Pion ve Sirius yollarını ayırması ile birlikte 2011 yılında yeni sahipler ABD'deki Pion işini devraldı. 2016 yılında Pion, ekipman hizmeti sağlayan Vortex şirketini satın aldı ve nihayet 2017'de Sirius'u satın alarak iki şirket tarafından geliştirilen tamamlayıcı teknoloji setini Pion adı altında tekrar bir araya getirdi.

Aralık 2022 tarihi itibarıyla Pion, Two Square Science ve BEE International'ı satın alarak ürün yelpazesini sadece çözünürlük testi, akım ve fizikokimyasal analizden daha fazlasını kapsayacak şekilde genişletti. Bu, laboratuvar bankosundan üretime kadar farmasötik, gıda, cannabis ve daha birçok endüstride örnek hazırlığı ve homojenizasyon alanlarına yeni bir bakış açısı sunmuştur.

ISO 9001:2015 sertifikası ile Pion Inc., farmasötik laboratuvar enstrümantasyonu, saha hizmeti ve analiz alanında bilimsel liderlik sağlamayı taahhüt ediyor ve müşterilerine olağanüstü kalite ve değer sunmayı hedeflemektedir. Bu sertifika, ürünlerinin ve hizmetlerinin müşteri gereksinimlerini karşıladığını ve ürünlerin, hizmetlerin ve süreçlerin sürekli olarak geliştirilmesini garanti eden uluslararası olarak tanınan bir kalite yönetim sistemi standardını temsil etmektedir.

Pion Inc. ile olan işbirliğimiz 2022 yılında başlamıştır.

Pion Inc ile ilgili haberler

Pion Inc ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.