Haberler

Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

BioExpo 2023'te ziyaretçilerimizi standımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk.

BioExpo 2023 Yaşam Bilimleri Fuarına Katıldık‍

Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde 25-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenen BioExpo Yaşam Bilimleri Fuarını başarıyla tamamladık. İlaç, gıda, kozmetik ve çevre sektörlerinin yanı sıra akademinin de büyük ilgi gösterdiği bu fuarda üç gün boyunca ziyaretçilerimizleydik.

Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK)

4 - 7 Eylül 2023 tarihlerinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresine (UKMK) katıldık.

17. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün ev sahipliğinde, 28-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 17. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansına katıldık.

TÜBİTAK Elementar precisION IRMS Kurulumu

TÜBİTAK Türkiye Gıda İnovasyon Platformu, Elementar precisION IRMS ve EA, GC ve LC inletleri yazılım, donanım kullanıcı eğitimi başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

Bingöl Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi BEBTAM Elementar Honey VisION + Kurulumu

Bingöl Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi BEBTAM ' da Elementar Honey VisION+ kurulumunu ve kullanıcı eğitimini başarılı bir şekilde tamamladık.

Kadir Has Üniversitesi Biotage Selekt Kurulumu

Kadir Has Üniversitesi, SOPR Lab’da , Biotage Selekt Yüksek Performanslı Flash Kromatografi Sistemi kurulumunu ve kullanıcı eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

BEST Transformer’da, Biolin Scientific Attension Sigma 702ET Kurulumu

Türkiye’de AR-GE ve teknolojik yatırımlarıyla bölgenin önde gelen transformatör üreticilerinden biri olan BEST Transformer’da, Biolin Scientific Attension Sigma 702ET Trafo Yağı İç Yüzey Gerilimi Ölçüm Cihazı kurulumunu ve kullanıcı eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Micromeritics 3Flex Kurulumu

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Tümleşik Araştırma Merkezi’nde Micromeritics 3Flex Yüzey Alanı cihaz kurulumunu ve kullanıcı eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

Bartın Üniversitesi Biolin Scientific Theta Lite Kurulumu

Bartın Üniversitesi, Merkezi Araştırma Laboratuvarı’nda Biolin Scientific Attension® Theta Lite kurulumunu ve “Optik Tensiyometre Kullanıcı Eğitimi”ni başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

İnci GS Yuasa Micromeritics AutoPore V 9600 Kurulumu

Türkiye'nin en büyük akü üreticisi konumunda olan İnci GS Yuasa’nın Manisa fabrikasındaki Ar-Ge biriminde Micromeritics AutoPore V 9600 kurulumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

Sonuç bulunamadı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.