BioNavis 2006 yılında kurulmuş, Multi Parametrik Yüzey Plazmon Rezonans (MP-SPR) Sistemleri geliştiren ve üreten Finlandiyalı bir markadır.

https://www.bionavis.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

MP-SPR teknolojisinin temelleri biyomoleküler etkileşimlerin işaretlemesiz ve gerçek zamanlı analizi için bilinen bir teknik olan yüzey plazmon rezonans (SPR) fenomeni izlenmesine dayanır. SPR teknikleri denge sabiti, çözünme sabiti ya da bağlanma sabiti gibi kinetik bilgileri sağlayabilirken, BioNavis MP-SPR kırılma indisi ya da katman kalınlığı gibi yapısal bilgi de sunabilmektedir. Böylelikle MP-SPR ile hem yüzey etkileşimleri hem de nanokatman özellikleri ile ilgili bilgi elde edebilirsiniz.

MP-SPR uygulama alanlarını yaşam bilimleri ve malzeme bilimi olarak iki başlıkta toplayabiliriz. MP-SPR sistemlerinden yaşam bilimleri alanında ilaç formulasyonu, kontrollü ilaç salımı, ilaç-hücre etkileşimi, nanopartikül hedefleme, hücre ekileşimleri, tarım ve gıda güvenliği analizleri gibi amaçlar için faydalanabilirsiniz. Malzeme bilimi alanında ise fonksiyonel yüzey kaplamaları, ince film kaplamalar, güneş pilleri, ekran teknolojileri, bataryalar gibi amaçlarla kullanabilirsiniz.

BioNavis ile ilgili haberler

BioNavis ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.