Luzchem Research

LUZCHEM RESEARCH Dr. J.C. Scaiano ve eşi Elda E. Scaiano tarafından 1997 yılında Kanada’da kurulmuş ve ticari hayatına kâğıt ve kâğıt hamuru endüstrisi için fotoreaktör üreterek başlamıştır. Fotoreaktör üretimini iyileştiren ve geliştiren şirket 1999 yılında patentli minyatür Lazer Flaş Fotoliz Sistemi’nin (mLFP) tasarlanması, geliştirilmesi ve üretmek üzere Ottawa Üniversitesi’yle anlaşmaya varmıştır.

https://www.luzchem.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

2002 yılında ince film metrolojisini, 2003 yılında ksenon aydınlatma ürünlerini, 2004 yılında spektrodiometreleri, 2008 yılında ilk bilgisayarlı fotoreaktörleri sunan firma, 2014 yılıında ilk LED fotoreaktörleri ve EXPO panelleri, 2016 yılında ise tamamen yenilenmiş LFP (Laze Flaş Fotoliz) sistemini üretmiştir.

2003 yılından beri Ottawa’daki Canotek Endüstri Parkı’nda faaliyet gösteren Luzchem, 370 m2 alanda üretim ve araştırma çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda Ottawa Üniversitesinde seçkin bir profesör olan Dr. Scaiano, yeni spektroskopik ürünlerin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen ARGE faaliyetlerinden sorumlu başmühendistir. Luzchem ayrıca 2007 yılında Kanada Ticaret Odası’ndan yılın küçük işletmesi ödülünü alarak büyüme motivasyonunu katlamıştır.

%90’ından fazlası aktif olarak düzenli kullanımda olan 500’den fazla kurulu cihazı bulunan Luzchem, bilimsel toplantılara katılarak ve kullanıcılarından sürekli geri bildirim alarak değişen ihtiyaçlar ve müşteri beklentilerine daima hazırlıklıdır.

Terralab A.Ş. olarak 2008 yılından beri Luzchem Research firmasının Türkiye’deki tek yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Luzchem Research ile ilgili haberler

Luzchem Research ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.