Vision Analytical

Vision Analytical Inc. 2009 yılında Florida, Miami'de kurulduğu günden itibaren malzeme karakterizasyonu alanında yüksek teknoloji ve engin tecrübeyi bir araya getiriyor. Parçacık boyut ve şekil analizi konusundaki deneyimleri sayesinde ilaçtan petrole, madencilikten gıdaya pek çok sektöre cihaz ve uygulama desteği veriyorlar.

https://particleshape.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunma amacı güder ve başlıca hizmet sunduğu endüstriler arasında Farmasötik, Metal Tozları, Çimento, Petrol Endüstrisi ve Sahada Yağ Kirliliği Tespiti, Madencilik ve Mineraller, Karbon Fiberler, Gıda, Kozmetik, Havacılık ve Savunma gibi alanlar bulunmaktadır.

Vision Analytical Inc. ekibinin üyeleri, FDA tarafından denetlenen Coulter Corporation ve Beckman Coulter Corporation gibi kuruluşlarda uzun yıllar birlikte çalışma deneyimine sahiptir. Deneyimleri, donanım / reaktif geliştirmesinden hizmete ve teknik destek sağlamaya kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Her çalışan, Vision Analytical'ın genel sonucuna önemli bir katkı yapar. Her bir çalışanın önemi ve değeri büyüktür. Bir kişinin katkısı küçük görünse bile, nasıl ve ne şekilde yapıldığı hala fark yaratır.

Terralab olarak 2023 yılından beri Vision Analytical şirketinin temsilcisiyiz.

Vision Analytical ile ilgili haberler

Vision Analytical ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.