Kağıt ve Ambalaj

Kağıt ve ambalaj sektörü, gündelik hayatın hemen her alanında yer alan ürünlerin bir çoğunda kullanılan basım ve ambalaj sektörüne ara malı temin etmektedir. Kağıt ve karton ürünleri, gerek maliyet yönlü avantaja sahip olması gerekse kolay işlenmesi bakımından ambalaj sektöründe yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Kağıt ve Ambalaj Hakkında

Kağıt, karton ve oluklu mukavva ürünleri, ambalaj sanayinin önemli sektörlerden biri haline gelmiştir ve ambalaj sanayindeki üretimin büyük bölümü bu sektöre aittir.

Kağıt tüketiminde pek çok unsur etkili olmaktadır. Bu unsurların başında nüfus artışı gelmektedir. Kağıt tüketimini etkileyen bir diğer faktör gelişmişlik seviyesidir. Ülkelerin refah seviyesindeki yükseliş kağıt tüketimini artırmaktadır. Kağıt eğitim, sağlık, bilgi teknolojisi, iletişim ve sanayi gibi birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte endüstride üretilen malların birbirinin yerini alması da kağıt tüketimini etkilemektedir. Örneğin, ambalaj sektöründe plastikten imal edilen bazı ürünler günümüzde kağıttan da üretilebilmektedir.

Kağıt ve Ambalaj sektörü ile ilgili haberler

Kağıt ve Ambalaj sektörü ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.