Surface Measurement Systems

Surface Measurement Systems, katı malzemelerin fizikokimyasal karakterizasyonunda kullanılan gravimetrik sorpsiyon analizörlerinin geliştirilmesi ve üretiminde dünyanın lider markalarından biridir.

https://surfacemeasurementsystems.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Firmanın kurucusu Prof. Daryl Williams tarafından geliştirilen DVS tekniği (Dinamik Buhar Sorpsiyonu) hassasiyet, güvenilirlik ve detay açısından bu alanda çığır açmıştır.

SMS dünyanın ilk ticari Ters Gaz Kromatografi sistemini geliştirerek sentetik & biyolojik polimerler, kopolimerler, camlar, karbon fiberler, katı gıda maddeleri ve farmasötik tozların faz değişim sıcaklıkları, kristal yapısı, termodinamik özellikleri, çözücü etkileşimleri, adsorpsiyon davranışlarının araştırılmasında yenilikçi bir çözüm sunmuştur.

Knudsen Efüzyon Metodunu temel alan Buhar Basıncı Analizörleri katıların, sıvıların ve yağların buhar basınçlarının ölçümünde kullanılmaktadır.

Vakum altında çalışma imkânı sunan Gravimetrik Gaz/Buhar Sorpsiyon Analizörleri zeolitler, karbonlar, metal ve kovalent organik kafeslerin kinetik özelliklerinin ve fizisorpsiyon izotermlerinin ölçümünde sınıfının en üstün cihazlarıdır.

ABD, İngiltere, Almanya, Çin ve Hindistan’da ofisleri bulunan şirket, dünya genelinde yaygın bir distribütör ağına sahiptir. Faaliyet gösterdiği alanlarda pazar lideri konumundaki Surface Measurement Systems ile Terralab A.Ş. ortaklığı 2016 yılında başlamıştır

Surface Measurement Systems ile ilgili haberler

Surface Measurement Systems ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.