Gelişmiş Malzemeler

Gelişmiş Malzemeler ince film zeolitler, karbon nanotüpler, metallerin ve yarı iletkenlerin nanotelleri / nanotüpleri dahil olmak üzere nanoyapılı malzemelerin tasarımını, sentezini ve işlenmesini içerir.

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Gelişimiş Malzemeler Hakkında

Nanomalzemeler, nano cihazlar, entegre optik, biyosensörler, elektronik ve fotonik ile ilgili mikro ve nanosistemlerin üretimi ile birlikte bu gelişmiş malzemelerin nano boyutlarının malzeme yapısına etkisi, elektronik ve optik özelliklerinin kontrolü ve zamana bağlı değişimi yepyeni araştırma konularını doğurmuştur.

Gelişmiş malzemeler daha hızlı, verimli ve güvenli işlemler sağlayan yeni cihazların geliştirilmesini sağlamıştır. Bu malzemeler nano ölçekte boyutlara ya da yapılara sahip olabileceği gibi, yüksek yüzey alanına ve yüksek gözenekliliğe sahip olabilir, iletkenlik özellikleri amaca hizmet etmek üzere değiştirilebilir olabilir. Bu sayede gaz depolama sistemleri, biyouyumlu ve/veya duyarlı malzemeler, fonksiyonel kaplamalar, yarı - iletkenler, yakıt hücreleri, nanosensörler ve nanoçipler gibi günlük hayata dokunan pek çok teknolojinin gelişmesine önayak olmuştur.

Gelişmiş Malzemeler sektörü ile ilgili haberler

Gelişmiş Malzemeler sektörü ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.