Biotage markasının hikayesi Galler'deki küçük bir girişimin GC ve LC için kolon ve sarf malzemesi ürettiği 1969 yılına dayanmaktadır. Yıllar süren satın almalar ve birleşmeler sonrasında bu işletme, Biotage'ın bugünkü haline gelmiştir. Biotage'in genel merkezi İsveç, Uppsala'dadır ve dünya çapında 500'den fazla çalışanı ile 80 ülkeye çözüm sunmaktadır.

https://www.biotage.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Biotage; kendini yaşam bilimlerindeki ilerlemeler için yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye adamış global bir şirkettir.

Biotage, ilaç keşfi, geliştirme, analitik testler, su ve çevre testleri alanlarındaki sektörlere iş akış çözümleri ve ürünleri sunarak dünyayı daha sağlıklı, daha yeşil ve daha temiz hale getirme hedefiyle sürdürülebilir bilime katkıda bulunmaktadır.

Biotage markasının ürün yelpazesi gıda güvenliği, temiz su ve çevresel sürdürülebilirliğe odaklanmanın yanı sıra ilaç, biyoteknoloji, klinik, adli tıp ve akademik laboratuvarlar dahil olmak üzere çok çeşitli pazarları kapsamaktadır.

Biotage ile ilgili haberler

Biotage ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.