Freeman Technology

Freeman Technology toz karakterizasyonu alanında uzun yıllardır edindiği tecrübe ile dünyanın ilk ve tek toz reometre sistemini geliştiren markadır.

https://www.freemantech.co.uk/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Toz reometre sistemi eklemeli imalat, gıda, ilaç, metal, seramik, boya, kozmetik, toner gibi endüstri alanlarında farklı toz işleme adımlarınız için ihtiyaç duyduğunuz özelliklerin çerçevesini çizmenize yardımcı olur. Böylelikle dolum, harmanlama, tabletleme, akışkanlaştırma veya öğütme gibi toz işlem adımlarınızda karşılaşabileceğiniz problemlere çözüm sunar.

Freeman Technology sadece bir cihaz üreticisi olmanın ötesinde sektörde farklı alanlarda biriktirdiği değerli uygulama bilgisi ve sorun çözme deneyimi ile aynı zamanda toz işlem adımlarınız için bir çözüm ortağı konumundadır. Toz davranışının karmaşık dünyasını Freeman Technology ile aydınlatabilirsiniz.

Freeman Technology ile ilgili haberler

Freeman Technology ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.