Biolin Scientific

Biolin Scientific, yüzey analizi araştırmaları konusunda çözümler sunan bir şemsiye markadır. 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmanın genel merkezi İsveç Göteborg’tadır. 70’ten fazla ülkede distribütörü bulunan marka AddLife Group şirketlerinin bir parçasıdır.

https://www.biolinscientific.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Biolin Scientific portflolyosu Attension, KSV NIMA ve QSense markalarının çözümlerinden oluşur.

Attension sıvı ve katı yüzey karakterizasyonu için temas açısı ve yüzey gerilimi ölçüm sistemleri üreten bir markadır. Endüstride kalite kontrol ve arge amacına yönelik ya da akademik araştırmalarda superhidrofobik yüzeyler, polimerler, ince filmler, yüzey kaplamaları, yüzey aktif maddeler, biyomalzemeler ve nanokompozit malzemeler gibi bir çok malzemenin karakterizasyonunu Attension sistemler ile gerçekleştirebilirsiniz, Endüstride kimya, ilaç, elektronik, gıda, enerji, kağıt ve paketleme gibi temel sektörlere hitap etmektedir.

Temas açısı ölçüm sistemleri ile ıslanabilirlik, yüzey pürüzlülüğü, yüzey gerilimi, serbest yüzey enerjisi ve arayüzey reolojisi analizleriniz için hassas ölçümler yapabilirsiniz.

Yüzey gerilimi ölçüm sistemleri ile yüzey/arayüzey gerilimi, transformatör yağları iç yüzey gerilimi, yoğunluk, kritik misel konsantrasyonu (CMC), toz ıslanabilirliği, sedimentasyon, adsorpsiyon analizleriniz için ölçümler gerçekleştirebilirsiniz.

KSV NIMA düzenli monotabaka ince filmler oluşturulması ve bu filmlerin karakterizasyonu için ölçüm çözümleri sağlar. Islanabilirlik, yansıtıcılık, biyouyumluluk, iletkenlik ya da bağlanma özellikleri açısından farklı özelliklere sahip fonksiyonel kaplamalar geliştirmek üzere KSV NIMA ince film oluşturma ve kaplama sistemlerini kullanabilirsiniz. En yaygın uygulamalar arasında nanopartikül monotabaka ince filmler ve biyolojik lipid membranlar yer almaktadır.

QSense® yüzey-molekül etkileşimlerinin gerçek zamanlı analizini sağlayan QCM-D sistemlerini geliştirmektedir. QCM-D ile sensör yüzeyi ile etkileşim gösteren protein, polimer, yüzey aktif madde ya da hücreler gibi malzemeler ile hassas çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.Biolin Scientific markası ile Terralab A.Ş. işbirliği 2008 yılında başlamıştır.

Biolin Scientific ile ilgili haberler

Biolin Scientific ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.