Laurell Technologies

Laurell Technologies, Amerika Birleşik Devletleri’nde dönel kaplama ve dönel işlem cihazları geliştirmekte ve üretmektedir. Kurulduğu günden günümüze kadar 20.000’e yaklaşan cihaz sayısı ile bu alanda en çok tercih edilen markadır.

https://www.laurell.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Laurell Technologies Corporation hikayesi 1985 yılında bir müşterinin wafer numunesini temizlemek için geliştirilen bir fikir ile başlamıştır.

Dönel kaplama işlemi düz yüzeyler üzerine ince ve homojen kaplamalar yapmak üzere kontrollü hızlardaki dönme kuvvetinin kullanılmasını kapsar. Numune merkezine bırakılan kaplama malzemesi merkezkaç kuvveti ile birlikte numune yüzeyine yayılır.

Sistemler pek çok sürece hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır, siz özel aksesuarlar ekleyerek değişen ihtiyaçlarınıza uygun olarak sisteminizi geliştirebilirsiniz. Buna ek olarak özel uygulamalarınız için çözüm sunan özel tasarım sistemler de geliştirilebilmektedir.

Laurell Technologies dönel kaplama ve dönel işlem cihazları ile kaplama işlemlerinizi kapalı ve kontrollü bir çalışma ortamında gerçekleştirebilirsiniz. Özel tasarımlı geniş numune tutucu seçenekleri ile sürecinizde kullanacağınız çok küçük çaplardaki numunelerinizden 300 mm çapa kadar büyük numuneleriniz için çözüm bulabilirsiniz.

Laurell Technologies ile ilgili haberler

Laurell Technologies ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.