Watson Marlow Fluid Technology Solutions

Warson Marlow, dünya çapında yaklaşık 7.000 kişiyi istihdam eden küresel bir organizasyon olan Spirax-Sarco Engineering kuruluşudur.

https://www.wmfts.com/

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Watson Marlow Fluid Technology Group, her biri kendi uzmanlık alanına sahip olan 10 tanınmış markadan oluşmaktadır. Dünya çapında 1 milyondan fazla kurulmuş pompaları bulunmaktadır.

Watson Marlow, 1956'da Buckinghamshire'daki Marlow'da kurulmuştur ve 1969'da hali hazırda üretim faaliyetlerinin devam ettiği Falmouth şehrine taşınmıştır. Firma, 1990 yılında Spirax-Sarco Grubu tarafından bünyesine katıldı.

Watson Marlow Fluid Technology Group(WMFTG) niş peristaltik pompa üretiminde ve gıda, ilaç, kimya ve çevre endüstrilerine yönelk akışkan transferi teknolojilerinde dünya lideridir.Gıda üreticileri için proses ekipmanları çok kritiktir. En yüksek öncelik üretim boyunca ürün bütünlüğünü korumak. 530, 630 ve 730 pompaları, mikrolitreden 33 L / dk'ya kadar doğrusal akış sağlayarak renkleri, aromaları ve katkı maddelerini güvenli bir şekilde dozlar veya aktarır. Akışkanlar, FDA 21CFR177.XXXX uyumlu tubing malzemeleri kullanılarak kaynaktan istenen yere transfer edilir, bazı tubingler ise EC 1935/2004 ile uyumludur.

Biyofarmasötik süreçler dünyanın en kritik süreçleri arasındadır. Güvenebileceğiniz, süreci anlayan ve uyumluluk ve tekrarlanabilirliğin sağlanmasına yardımcı olabilecek bir iş ortağına sahip olmak önemlidir. Watson-Marlow Fluid Technology Group, kritik sıvı transfer gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlamak için her işlem adımında sizinle birlikte çalışabilme konusunda benzersizdir. İster pH kontrolü yapın, ister canlı hücrelerin yumuşak transferi olsun, bir çözüm vardır.

Uzun ömürlü PureWeld XL ve platin-cured Pumpsil de dahil olmak üzere yedi tubing malzemesi peristaltik pompalarda çalışması için onaylanmıştır. İhtiyacınıza özel tubingler ISO 14644-1 Class 7 cleanrooms şartlarında ve ISO 9001:2008 standartlarına göre üretilmiştir. Üretim uygulaması, hassas sıvınıza ve değerli ürününüze zarar verecek hiçbir kirletici içermeyen tubingi garanti eder.

Endüstriyel peristaltik pompalar, proses kontrol sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre olur. Pompalar bağımsızdır ve kolayca yapılandırılabilir, bu nedenle ayrı değişken frekanslı sürücülere veya karmaşık kontrol cihazlarına gerek yoktur.Özellikle, Qdos kimyasal dozajlama pompaları, kullanıcılara büyük oranda düşük sahip olma maliyeti ile diyaframlı pompalara göre benzersiz bir avantajlar sağlar.

Watson Marlow Fluid Technology Solutions ile ilgili haberler

Watson Marlow Fluid Technology Solutions ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.