Adli tıp, tıp biliminin ceza hukuku ve medeni kanunlara, özellikle de ceza hukuku tarafında, kabul edilebilir kanıtların ve ceza usulünün yasal standartlarına uygun olarak, ceza soruşturması sırasında uygulanmasıdır.

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Adli tıp, tıp bilimi içerisinde yer alan önemli bir alt bilim dalıdır. Özellikle ceza hukuku tarafında , konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ile kanunlar çerçevesinde gerekli kontrolleri yaparak , hukuk kurallarının uygulanmasını sağlamaktadır. Herhangi bir adli vakanın değerlendirilmesi noktasında bilimsel kıstas ve tespitler ışığında, en tarafsız ve güvenilir şekilde icra etmek; gerçeğin ortaya çıkmasına ve adaletin tecellisine mümkün olan en hızlı şekilde katkı sağlamaktadır . Uyuşturucu , alkol , zehirlenmeler , ilaç düzeyi ve genetik olmak üzere bir çok farklı açıdan değerlendirmeler yapılmaktadır.

Adli Tıp sektörü ile ilgili haberler

Adli Tıp sektörü ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

No items found.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.