Sizin için buradayız.

Araştırma, üretim veya kalite kontrol. Senaryonuz hangisi olursa olsun, seneler içerisinde müşterilerimizden öğrenerek geliştirdiğimiz tecrübemiz ve takım çalışması becerilerimiz, değer zincirinizin işleyen bir halkasını oluşturmaya katkı sunmaya hazır.

Terralab

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında, analitik cihazlar sektörünün tecrübeli isimlerinden sayın Bülent Atamer tarafından kurulmuştur. Temel laboratuvar ekipmanlarının tedariği ile faaliyetlerine başlayan Terralab, yıllar içerisinde yüksek teknoloji barındıran çözümleri portföyüne katarak eş zamanlı olarak uzmanlık seviyesini de üst seviyelere taşımıştır. Kurumumuz ana misyonunu müşterilerinin, çalışanlarının ve tedarikçi iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak üzerine tanımlamaktadır,

500+
Müşteri
270+
Ürün
1500+
Kurulum
34
Ekip üyesi

Seçkin ve alanında lider bir çok üretici firmanın Türkiye tek yetkili temsilcisi olan firmamızın ürün portföyünde günümüzün son teknoloji analiz ve ölçüm teknolojileri yer almaktadır. Yüksek teknoloji ölçüm, analiz ve proses cihazlarının pazarla buluşturulmasının olmazsa olmaz koşulunun nitelikli satış sonrası hizmetler olduğunun bilincinde olan bir firma olarak, sağladığımız çözümlerin sürdürülebilirliği ve kesintisiz fayda sağlaması için merkez ofisimiz Ankara, Istanbul ve İzmir'de konuşlanmış servis uzmanlarımız ile tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin uygulamalarına doğru çözümleri sunabilmek için sürekli olarak kendini geliştirmeye odaklı ekibimiz, satış görüşmelerinden tedariğe, kurulumdan eğitime ve sürecinize değer katacak uygulamanızın gerçekleşmesine kadar tüm süreci yönetmektedir.

Kuruluşundan bugüne ürün portföyünü, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek uzmanlaşmış olan firmamız, reaksiyon mühendisliği ve kataliz araştırmaları için reaktörler, polimer, moleküler biyoloji ve genel olarak malzeme alanında karakterizasyon cihazları ve sistemleri, tarım, gıda, enerji ve çevre alanlarında kullanılan izleme ve analiz cihazları, yaşam bilimleri alanına yönelik teknolojiler, laboratuvar ve proses tipi peristaltik pompalar gibi konularda üniversitelerin, sanayi kuruluşlarının Ar-Ge, kalite kontrol ve denetim birimlerinin ve kamusal denetim kuruluşlarının laboratuvarlarına çözümler sunmaktadır.

Pusulamız

Değerlerimiz

Terralab olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörlere, hizmet verdiğimiz müşterilerimize, ürünlerimizin son kullanıcılarına ve değerli ekip arkadaşlarımıza karşı sorumluyuz. Bu sorumluluğumuzu layığıyla yerine getirebilmek için bize yön veren temel unsurlar:

01.
Müşteri memnuniyeti

Tüm davranışlarımızı ve kararlarımızı belirleyen temel, ortak hedefimiz; müşterilerimizin sunduğumuz çözümlerden kesintisiz fayda sağlaması faaliyetlerimizin odak noktasını oluşturur.

02.
Açık ve etkin iletişim

Müşterilerimizin süreçlerini, bu süreçlerin belirlediği fayda-zarar noktalarını anlamak, doğru çözümü sunmamızın ilk adımı. Bunu başarabilmemizin yolu da önce dinlemekten, sonra da anlaşabilmekten, yani iletişimden geçiyor.

03.
Çözüm odaklılık

Yüksek teknolojik ölçüm ve karakterizasyon tekniklerinin verimli olarak işletilebilmesi, uzmanlık ve tecrübenin yanı sıra kompleks süreçlerin titizlikle ele alınması ile mümkün. Hem tedarik aşamasında hem sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulan süratli ve efektif çözümleri bu yaklaşımımız sayesinde değerli kullanıcılarımızla buluşturuyoruz.

04.
Güvenilirlik

Hızla değişen şartların her zaman yeni aşılması gereken zorluklar ortaya çıkardığı günümüzde, öngörülebilirliğe katkı sağlamanın değerinin farkındayız. Müşterilerimiz için güven telkin eden, uzun soluklu ve şeffaf çözüm ortaklıkları inşa edebilmek en büyük övünç kaynağımız.

Fotoğraf: Ahmed Zayan
Sertifikalarımız

Belgelerimiz

Faaliyetlerimiz kapsamındaki sertifikalarımız ve belgelerimiz aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.