Duyurular

Terralab ekosistemindeki duyuruları buradan takip edebilirsiniz.

Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK)

4 - 7 Eylül 2023 tarihlerinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Troya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresine (UKMK) katıldık.

17. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün ev sahipliğinde, 28-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek 17. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansına katıldık.

2. Gıda Kimyası Kongresi

Kimyagerler Derneği ve Gebze Technical Universitesi iş birliği ile düzenlenen, 16-19 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2. Gıda Kimyası Kongresine katıldık.

11. İlaç Kimyası Kongresi

Kimyagerler Derneği ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortak organizasyonu ile 9 - 12 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen 11. İlaç Kimyası Kongresine katılım sağladık.

10. Uluslararası Madencilik, Tünel, İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı

15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Maden Türkiye 2022 10. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı’nda yerimizi aldık.

Biolin Scientific QSense Explorer Demo

QCM-D teknolojisi katı yüzey üzerinde sıvı veya gaz akışla adsorpsiyon, bağlanma veya bozulma izlenmesini mümkün kılar.

Watson Marlow Ziyaretimiz

20 Yılı aşkın süredir Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Watson Marlow Fluid Technology Solutions firmasının Falmouth, Cornwall, İngiltere yerleşkesinde 14-18 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen ürün ve satış eğitimlerimizi başarıyla tamamladık.

Müşteri Hizmetleri Oryantasyon Toplantımız

10 - 12 Kasım 2022 Tarihleri arasında Gazelle Resort & Spa Otel'de gerçekleştirdiğimiz Müşteri Hizmetleri Oryantasyonu Toplantımızda içinde bulunduğumuz 2022 senesini değerlendirdik ve şirket içi eğitimlerimizi tamamladık.

Nanosurf 25. Yıl Sempozyumu

Nanosurf’un 25. yaşını kutlamak üzere gerçekleştirilen bilimsel sempozyumda AFM dünyasının önde gelenleri Basel’de toplandı. Atomik kuvvet mikroskobunun mucitlerinden Christoph Gerber’in de yer aldığı etkinlikte AFM’nin geçmişi ve geleceği konuşuldu.

#AFM #Nanosurf25Years # ChristophGerber

BORON Uluslararası Bor Sempozyumu

İstanbul Teknik Üniversitesi'nın ev sahipliğinde, 5-7 Ekim 2022 tarihleri arasında Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek 2022 BORON Uluslararası Bor Sempozyumu'nda yerimizi aldık.

Sonuç bulunamadı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.