Nexopart, iki Alman devi Haver&Boecker ve Hosokawa Alpine arasındaki ortaklıkla doğmuştur. Her iki şirketin %100 iştirakiyle desteklenen Nexopart, partikül analizi alanındaki tüm ürünleri ve ölçüm ekipmanlarını tek çatı altında tedarik etmekte.

https://www.nexopart.com/en

Öne çıkan ürünler

Tümünü listele

Nexopart ismi, parçacık analizinde girilen yeni dönemi temsil edecek şekilde seçilmiştir. Yenilikçi ve müşteri odaklı çözümlerle laboratuvar çalışmalarında yeni standartlar belirleyen Nexopart, ortak girişim olarak start-up  çevikliği ve yenilikçi ruhunu yansıtıyor. Bir yandan da iki büyük şirketin deneyim, istikrar, uzmanlık ve gücünü birleştiriyor.

Laboratuvar çalışanlarının iyi bileceği üzere, bu sektörün günlük rutinleri büyük zorluklar içerir. Nexopart, iki ana şirketin yerleşik ürün portföyü, optimize edilmiş sipariş süreçleri, daha hızlı teslimat süreleri ve kişiselleştirilmiş hizmetleriyle laboratuvar çalışanlarının karşılaştığı bu zorlukları aşmak için çalışır.

Nexopart ile ilgili haberler

Nexopart ile ilgili Terralab ekosistemindeki son güncellemeler aşağıdaki gibidir.

Aklınızda soru işareti kalmasın.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sürdürülebilir fayda.

Müşterilerimizin değer zincirlerini anlayarak, doğru tanımlanan ihtiyaçlar için doğru konfigüre edilmiş çözümler sunuyoruz. Satış ve sonrası süreçlerde 25 yıllık birikimimizi müşterilerimizin memnuniyetini oluşturmaya yanstıyoruz.

İletişim

Sizin ihtiyaçlarınızı ve amaçlarınızı özümsemek için sizi dinliyoruz.

Uzmanlık

Süreçlerinizi istediğiniz noktaya taşıyacak çözümü oluşturuyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Güven

Güvenilir sonuçlara en verimli şekilde ulaştıracak rotayıbirlikte oluşturuyoruz.